DMOZ - World: Shqip: Argëtim

Help with Search
World Shqip Argëtim 13 Faqet këtu kanë përmbajtje për argëtim dhe janë në gjuhen Shqipe.

Subcategories 4

Forume dhe Chate 9 Humor 2 Kafshë shtëpie 0 Klube dhe Disco 0

Related categories 3

Regional Europe Albania Arts and Entertainment 8 Regional Europe Albania Recreation and Sports 3 World Deutsch Regional Europa Albanien Freizeit 1
Krenar Në këtë faqe ju mundeni të luani shumë lojëra në internet. Të argëtohuni me Shqip Messenger duke vendosur shtesa të ndryshme dhe do të gjeni shumë informata rreth kombëtares shqiptare. Veriu Portal Veriu Portal eshte nje adrese e cila ka per qellim te ofroje vizitorit shqiptare sherbimet me te mira dhe informacion pafund!

Other languages 78

Azərbaycanca 21 Bahasa Indonesia 47 Bahasa Melayu 3 Bosanski 4 Brezhoneg 5 Català 248 Česky 2,385 Cymraeg 0 Dansk 3,055 Deutsch 22,532 Eesti 23 English 69,663 Español 2,877 Esperanto 70 Euskara 55 Français 7,918 Frysk 0 Føroyskt 4 Gaeilge 1 Galego 59 Gàidhlig 0 Hrvatski 229 Interlingua 1 Íslenska 24 Italiano 3,671 Kaszëbsczi 0 Kiswahili 0 Latviešu 87 Lietuvių 319 Lingua_Latina 6 Lëtzebuergesch 1 Magyar 242 Nederlands 6,855 Nordfriisk 1 Norsk 542 O'zbekcha 1 Occitan 4 Polski 829 Português 217 Română 336 Rumantsch 0 Sardu 2 Seeltersk 1 Slovensko 154 Slovensky 541 Srpski 110 Suomi 1,001 Svenska 1,650 Tagalog 1 Taiwanese 0 Tatarça 8 Tiếng_Việt 20 Türkmençe 1 Türkçe 818 Uyghurche 0 Ελληνική 59 Башҡортса 0 Беларуская 5 Български 251 Ирон 0 Кыргызча 0 Македонски 14 Русский 4,311 Українська 80 Қазақша 1 Հայերեն 49 עברית 429 اردو 5 فارسی 6 हिन्दी 42 ગુજરાતી 0 தமிழ் 2 සිංහල 2 ไทย 305 日本語 5,308 简体中文 667 繁體中文 127 한국어 90
Last update: March 10, 2016 at 10:24:11 UTC
Argëtim Rajonal Shoqëria Sporte All Languages Art Biznes Kompjutera Shëndetësia Shtëpia Lajme

Help build the largest human-edited directory on the web. Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor