DMOZ - World: Shqip: Art

Help with Search
World Shqip Art 49 Këtu faqet kanë përmbajtje për gjuhen, letërsinë dhe artin shqiptar. Faqet duhet të janë në gjuhen Shqipe.

Subcategories 7

Fotografi 2 Letërsia 10 Muzike 13 Radio 7 Skulptura 1 Televizion­e 9 Video 1

Related categories 1

Regional Europe Albania Arts and Entertainment 8
Albacenter Informata rreth artistëve shqiptar dhe shumë të dhana rreth spektakleve dhe ekspozitave. Këçova Gjithqka rreth muzikes shqiptare dhe disa lojëra për tu argëtuar. Proletari Shqiptar Proletari social politik me historine e kultures se vjeter shqiptare, aty ku shqiponja dykrenare fluturon e lire. Rrezore Në ketë web faqe keni mundesi te lexoni gjera interesante për kulturen, gjuhen, pamjen, zakonet dhe tjera gjëra nga jeta shqiptare. Zbavitje E gjithë zbavitja në një faqe. Zemra Shqiptare Ne ju ofrojmë informacione te ndryshme te artit dhe kulturës.

Other languages 90

Afrikaans 22 Aragonés 2 Asturianu 10 Azərbaycanca 29 Bahasa Indonesia 91 Bahasa Melayu 7 Bosanski 19 Brezhoneg 26 Català 2,252 Česky 2,205 Cymraeg 7 Dansk 3,707 Deutsch 38,869 Eesti 50 English 164,873 Español 9,567 Esperanto 1,158 Euskara 273 Français 15,386 Frysk 8 Furlan 13 Føroyskt 1 Gaeilge 25 Galego 428 Gàidhlig 15 Hrvatski 174 Interlingua 6 Íslenska 22 Italiano 12,780 Kaszëbsczi 5 Kiswahili 4 Kurdî 32 Latviešu 19 Lietuvių 311 Lingua_Latina 17 Lëtzebuergesch 0 Magyar 490 Nederlands 4,272 Nordfriisk 6 Norsk 1,162 O'zbekcha 2 Occitan 11 Polski 2,791 Português 821 Punjabi_Gurmukhi 13 Română 554 Rumantsch 8 Sardu 47 Seeltersk 2 Sicilianu 6 Slovensko 57 Slovensky 225 Srpski 188 Suomi 750 Svenska 1,856 Tagalog 7 Taiwanese 2 Tatarça 23 Telugu 43 Tiếng_Việt 46 Türkmençe 2 Türkçe 1,596 Uyghurche 0 Ελληνική 286 Башҡортса 7 Беларуская 28 Български 182 Ирон 2 Кыргызча 1 Македонски 9 Русский 5,810 Українська 378 Қазақша 4 Հայերեն 82 עברית 400 اردو 8 العربية 87 فارسی 88 मराठी 4 हिन्दी 143 বাংলা 3 ગુજરાતી 19 தமிழ் 16 ಕನ್ನಡ 3 සිංහල 4 ไทย 236 日本語 18,077 简体中文 1,179 繁體中文 274 한국어 140
Last update: December 22, 2016 at 5:05:11 UTC
Art Biznes Kompjutera Shëndetësia Shtëpia Lajme Argëtim Rajonal Shoqëria Sporte All Languages

Help build the largest human-edited directory on the web. Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor