DMOZ - World: Shqip: Biznes

Help with Search
World Shqip Biznes 18 Faqet qe ofrojne tregeti e biznes nepermjet Internetit.

Related categories 1

Regional Europe Albania Business and Economy 11
100oferta.com 100oferta.com është platforma e gjithë njoftimeve dhe ofertave FALAS në shqip. Informacion i freskët nga tregu dhe blogje të shumta informative. Alb Mark Albania Marketing ju informon rreth te rejave me te fundit per vende te lira pune, pasurive te patundeshme, auto market dhe lajmeve me te reja mbi ekonomine vendase. Banjat e Dibres Capa Qendra e njohur banlerare per sherim me ujera termo-minerale, terapi fizikale dhe rehabilitim. Dy hotelet e mrekullueshme Banjisht dhe Kosovrast. Banka e Shqiperise Këtu ju do të gjeni informacion për Bankën e Shqipërisë, sistemin bankar, legjislacionin, statistikat dhe njoftimet per shtyp. BKT Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare ne Shqiperi Blej.com Shitore në internet ku ju mundeni të bleni produkte që kryesisht jan në gjuhen shqipe. Botimet Argjiro Botime shqiptare dhe letersi shqiptare Eagle Mobile është Operatori me i ri Mobil ne Shqiperi Elektrik Universal Informata përrreth kësaj firmës dhe shërbimet që i bën. Faqe te Verdha Ky websitë është një katalog i madhë elektronik me informacione për bizneset kosovare. Instituti i Sigurimeve Në webfaqen tonë ju mundeni të njoftoheni për shërbimet e sigurimit që i ofron INSIG. Keshillimeligjore - Studio Ligjore Ne ju tregojme rrugen ligjore - ju zgjidhni se cfare eshte me e mire per ju. Mbreti i Tregut Blog kreativ per Media dhe Marketing, qe synon te mbledh ne nje vend zoteruesit e bizneseve dhe studenteve qe studiojne administrim biznesi, marketing, komunikim... Njoftime.com Ne kemi një platformë në të cilën mund të ofrosh apo të kërkosh produkte dhe shërbime të ndryshme. Rrjeti i biznesit kosovar Në webfaqe ju do të gjeni informacione të detajuara për biznesin në Kosovë. Shpallje Postoni dhe shikoni shpallje falas. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Sina 98 Shoqëria Sina98 shpk., specializuar në sektorin e prodhimit të betonit dhe inerteve Tregu Vendi ku tregu vjen te ju

Other languages 86

Afrikaans 22 Aragonés 3 Asturianu 3 Azərbaycanca 59 Bahasa Indonesia 177 Bahasa Melayu 14 Bosanski 83 Brezhoneg 4 Català 1,460 Česky 3,173 Cymraeg 0 Dansk 5,277 Deutsch 51,115 Eesti 270 English 171,785 Español 2,480 Esperanto 21 Euskara 115 Français 12,545 Frysk 5 Furlan 2 Føroyskt 3 Gaeilge 8 Galego 269 Gàidhlig 5 Hrvatski 843 Interlingua 1 Íslenska 34 Italiano 24,243 Kiswahili 0 Kurdî 2 Latviešu 374 Lietuvių 1,007 Lingua_Latina 0 Lëtzebuergesch 0 Magyar 4,492 Nederlands 10,272 Nordfriisk 1 Norsk 872 O'zbekcha 6 Occitan 1 Polski 8,832 Português 844 Punjabi_Gurmukhi 1 Română 1,718 Rumantsch 1 Sardu 0 Seeltersk 1 Slovensko 143 Slovensky 1,153 Srpski 578 Suomi 873 Svenska 2,801 Tagalog 1 Taiwanese 0 Tatarça 12 Tiếng_Việt 63 Türkmençe 11 Türkçe 8,323 Uyghurche 2 Ελληνική 809 Башҡортса 0 Беларуская 18 Български 1,294 Ирон 0 Кыргызча 2 Македонски 48 Русский 13,252 Українська 1,233 Қазақша 2 Հայերեն 191 עברית 1,437 اردو 1 العربية 211 فارسی 158 मराठी 0 हिन्दी 25 বাংলা 2 ગુજરાતી 0 ಕನ್ನಡ 2 සිංහල 2 ไทย 661 日本語 32,558 简体中文 5,267 繁體中文 663 한국어 413
Last update: January 27, 2016 at 6:15:07 UTC
Biznes Shëndetësia Shtëpia Rajonal Sporte All Languages Art

Help build the largest human-edited directory on the web. Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor