DMOZ - World: Shqip: Lajme

Help with Search
World Shqip Lajme 44

Subcategories 4

Agjensi lajmesh 8 Blogje Informativ­e 6 Gazeta 7 Revista 7

Related categories 1

Regional Europe Albania News and Media 7
Agjencia e Lajmeve NOA Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës Albeu.com Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi. BalkanWeb Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare. BBC në Shqip Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio. Ikub.al Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet. Info Arkiva Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit. Kosova Sot Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot. Kuzhina Shqiptare Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota. Lajme lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp Lajme Sport Dedikohet botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike. Lajme.al Agjensi lajmesh online në shqip. Lajme.Net Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta. Lajmi.net Webfaqe lajmesh, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri. Misioni i është të ofrojë informim profesional, të paanshëm dhe të shpejtë. Tv Shqip Live Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free. Vetem Lajme Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt. Zëri i Amerikës Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.

Other languages 89

Afrikaans 24 Aragonés 6 Asturianu 19 Azərbaycanca 16 Bahasa Indonesia 46 Bahasa Melayu 17 Bosanski 30 Brezhoneg 8 Català 257 Česky 106 Cymraeg 1 Dansk 78 Deutsch 2,374 Eesti 94 English 6,389 Español 524 Esperanto 37 Euskara 37 Français 704 Furlan 3 Føroyskt 4 Gaeilge 1 Galego 61 Gàidhlig 3 Hrvatski 57 Interlingua 7 Íslenska 13 Italiano 387 Kaszëbsczi 0 Kiswahili 5 Kurdî 36 Latviešu 7 Lietuvių 111 Lingua_Latina 2 Lëtzebuergesch 2 Magyar 145 Nederlands 1,073 Nordfriisk 2 Norsk 218 O'zbekcha 6 Occitan 4 Polski 270 Português 47 Punjabi_Gurmukhi 10 Română 267 Rumantsch 6 Sardu 5 Seeltersk 1 Sicilianu 1 Slovensko 58 Slovensky 34 Srpski 86 Suomi 81 Svenska 116 Tagalog 2 Taiwanese 1 Tatarça 24 Telugu 30 Tiếng_Việt 39 Türkmençe 2 Türkçe 531 Uyghurche 4 Ελληνική 198 Башҡортса 20 Беларуская 17 Български 137 Ирон 1 Кыргызча 6 Македонски 18 Русский 161 Українська 259 Қазақша 7 Հայերեն 75 עברית 38 اردو 6 العربية 239 فارسی 117 मराठी 16 हिन्दी 73 বাংলা 10 ગુજરાતી 26 தமிழ் 83 ಕನ್ನಡ 4 සිංහල 11 ไทย 133 日本語 1,263 简体中文 496 繁體中文 32 한국어 96
Last update: February 9, 2017 at 2:49:23 UTC
Lajme Argëtim Rajonal Shoqëria Sporte All Languages Art Biznes Kompjutera Shëndetësia Shtëpia

Help build the largest human-edited directory on the web. Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor