DMOZ - World: Shqip: Shëndetësia

Help with Search
World Shqip Shëndetësia 2 Faqet që kan përmbajtje për shëndetsi, mjekësi gjenden këtu
Psikologjia Platforme dixhitale per shkencen e Psikologjise. Teori, keshilla dhe enciklopedi por edhe shume informacine tjera nga psikologjia. Sherime.com Dervish Omer Ruzhdia ofron sherbimet e tij te suksesshme dhe te provuara per njerezit ne mbare boten.

Other languages 77

Afrikaans 6 Azərbaycanca 1 Bahasa Indonesia 22 Bahasa Melayu 2 Bosanski 48 Brezhoneg 0 Català 445 Česky 725 Cymraeg 0 Dansk 1,972 Deutsch 23,748 Eesti 17 English 41,924 Español 1,472 Esperanto 15 Euskara 20 Français 7,505 Furlan 2 Galego 52 Gàidhlig 0 Hrvatski 92 Íslenska 14 Italiano 2,146 Kiswahili 2 Latviešu 44 Lietuvių 146 Lingua_Latina 0 Lëtzebuergesch 0 Magyar 328 Nederlands 3,771 Nordfriisk 1 Norsk 345 O'zbekcha 1 Polski 428 Português 247 Română 393 Rumantsch 1 Sardu 1 Seeltersk 1 Slovensko 53 Slovensky 131 Srpski 119 Suomi 159 Svenska 534 Tagalog 6 Taiwanese 1 Tatarça 2 Tiếng_Việt 16 Türkmençe 2 Türkçe 1,615 Uyghurche 1 Ελληνική 220 Башҡортса 1 Беларуская 0 Български 58 Ирон 0 Кыргызча 0 Македонски 4 Русский 2,002 Українська 390 Қазақша 1 Հայերեն 25 עברית 449 اردو 3 العربية 133 فارسی 116 मराठी 2 हिन्दी 6 বাংলা 0 ગુજરાતી 4 ಕನ್ನಡ 1 සිංහල 1 ไทย 84 日本語 4,596 简体中文 688 繁體中文 51 한국어 139
Last update: October 21, 2014 at 12:55:33 UTC
Shëndetësia Shtëpia Lajme Argëtim Rajonal Shoqëria Sporte All Languages Art Biznes Kompjutera

Help build the largest human-edited directory on the web. Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor