Par Atvērtā Kataloga Projektu

DMOZ

Atklātā Kataloga Projekts

Katalogs

Par ODP

Kļūt par Redaktoru

Sabiedriskais līgums

ODP dati - RDF

Pieteikt Vietni

Rediģēšanas vadlīnijas

Redaktoru rīki

Citās valodās

عربيّة - Arabic

Aragonés -

Català - Catalan

česky - Czech

Dansk - Danish

Deutsch - German

English - English

Español - Spanish

Français - French

Galego - Gallegan

עברית - Hebrew

Italiano - Italian

日本語 - Japanese

한국어 - Korean

Lietuvių - Lithuanian

Nederlands - Dutch

Polski - Polish

Português - Portuguese

Română - Romanian

Türkçe - Turkish

اردو -

簡體中文 - Chinese (Simplified)

Par Atvērtā Kataloga Projektu

Atvērtā Kataloga Projekts ir lielākais un aptverošākais cilvēku rediģētais katalogs visā Tīmeklī. To veido un uztur milzīgs pulks brīvprātīgu redaktoru visā pasaulē.

Tīmekļa Republika

Tīmeklis turpina augt satriecošā ātrumā. Automātiskie meklētāji aizvien lielākā skaitā gadījumu nespēj uz pieprasījumiem sniegt noderīgus rezultātus. Maksas katalogu nelielie redaktoru kolektīvi netiek galā ar pieteikumiem, kā rezultātā cieš gan šo katalogu kvalitāte, gan apjoms. Viņi nespēj sekot Interneta pieaugumam.

Tā vietā lai cīnītos ar sprādzienam līdzīgo Interneta pieaugumu, Atvērtais Katalogs nodrošina iespēju Internetam organizēties saviem spēkiem. Internetam augot pieaug arī Tīmekļa pilsoņu skaits. Katrs no šiem pilsoņiem var sakārtot kādu nelielu Tīmekļa daļu un pasniegt to pārējiem, atlasot nelietderīgo, nekvalitatīvo un paturot vienīgi labāko saturu.

Noteicošais Tīmekļa Katalogs

Atvērtais Katalogs seko pa pēdām 20. gs. nozīmīgākajiem redaktoru/atbalstītāju projektiem. Tā pat kā Oksfordas Angļu valodas Vārdnīca pateicoties brīvprātīgajiem kļuva par noteicošo vārdu par visiem vārdiem, Atvērtais Katalogs tai seko pa pēdām lai kļūtu par noteicošo Tīmekļa Katalogu.

Atvērto Katalogu ir radījis Atvērtā Koda kustības gars un tas ir vienīgais nozīmīgais katalogs, kas 100% ir bezmaksas. Šeit nav un nebūs maksa par vietnes ievietošanu katalogā un/vai par kataloga datu lietošanu. Atvērtā Kataloga dati bez maksas ir pieejami ikvienam, kurš piekrīt un pilda brīvā izmantojuma licences nosacījumus.

Interneta Prāts

Atvērtais Katalogs ir visplašāk izplatītā cilvēku klasificētā Tīmekļa satura datu bāze. Tā rediģēšanas standarti un Tīmekļa pilsoņu kopums nodrošina kolektīvā prāta atbalstu katram, kurs vēlās Tīmeklī ko atrast. Atvērtais Katalogs nodrošina bāzes kataloga pakalpojumus Tīmekļa lielākajiem un populārākajiem meklētājiem un portāliem, tai skaitā Netscape Search, AOL Search, Google, Lycos, HotBot, DirectHit un simtiem citu.

Tu Vari Veikt Būtiskas Izmaiņas

Kā jebkurā sabiedrībā tu saņem to ko dod. Atvērtais Katalogs nodrošina iespēju ikvienam veikt savu ieguldījumu.

Pieteikšanās ir pavisam vienkārša: izvelies tēmu kurā orientējies un piesakies. Sadaļu rediģēšana kaulus nelauž. Redaktoru rīcībā ir plašs rīku klāsts kas ļauj zibenīgi pievienot, dzēst un atjaunot informāciju. Ziedojot tik dažas minūtes sava laika, tu vari padarīt Tīmekli labāku un tikt novērtēts kā savas izvēlētās tēmas eksperts.

Pievienojies Atvērtā Kataloga Projektam

Izvēlies sadaļu, kuru vēlies uzturēt. Seko saitei "Piesakies brīvprātīgi rediģēt šo sadaļu" attiecīgās sadaļas lapas lejas daļā. Jāņem vērā ka dažām sadaļām šī pieteikuma saite nav uzrādīta. Tādā gadījumā ir jāmeklē dziļāka apakšsadaļa kura arī šķiet interesanta un jāpiesakās tur. Redaktori, kuri ir uzkrājuši zināmu pieredzi, vēlāk var pieteikties vispārīgākai/augstākai sadaļai.

Turpmākā Informācija

Vispārīgi BUJ - Ir nepieciešama plašāka informācija? Iepzīsties ar vispārīgiem Bieži Uzdotiem Jautājumiem (BUJ) par mums, kas ir pieejami Palīdzības sadaļā.

Vietnes, kas lieto AKP Datus - Visu vietņu, meklētāju un portālu sadaļu saraksts, kas lieto AKP izejas datus.

AKP Medijos - Ziņas, raksti un ziņojumi par AKP.

Izveido saiti uz AKP - Nodemonstrē savu atbalstu AKP izveidojot uz mums saiti no savas vietnes.

Lejupielādē AKP Izejas Datus - Saņem Noteicošo Tīmekļa Katalogu priekš savas vietnes. Tas ir bez maksas un pieejams ikvienam.

Brīvā Izmantojuma Licence - Licence, kas regulē AKP datu izmantošanu.

Sabiedriskais Līgums - Mūsu apņemšanās un solījums visiem Tīmekļa pilsoņiem uzturēt AKP kā bezmaksas un atvērtu resursu.

Pēdējās izmaiņas: Sun Sep 13 12:00 EDT 2015
Copyright © 2016 AOL Inc. (Terms of Use - License)

Help build the largest human-edited directory on the web. Suggest a Site - Open Directory Project - Become an Editor